Відпочинок на Арабатській стрілці

Запрошуємо Вас провести свою відпустку на Азовському морі в пансіонаті "Дача Зелена", розташованому в селищі Щасливцеве, Арабатська стрілка. Наш пансіонат сімейного типу знаходиться на першій лінії від моря.

Доглянутий двір, номери на 2-4 особи, обладнанi всім необхідним. Зелена територія, квітники і альтанка, мангал для барбекю, безкоштовна парковка для автомобілів на території. Відпочиваючим пропонуються номери різної комфортності в двоповерховому котеджі з окремими входами, всі номери обладнані за сучасними стандартами. На пляжі є всі види розваг - водна гірка, скутер, мережа барів.


Наші номери


ПЛЯЖ НА АРАБАТСЬКІЙ СТРІЛЦІ

Арабатська стрілка або Арабатська коса - вузька і довга коса в Криму, що складається в основному з черепашкового матеріалу, що відокремлює затоку Сиваш від Азовського моря. Довжина більше 100 км, ширина від 270 м до 8 км. На півночі Арабатська стрілка відділяється від материка вузькою Генічеською протокою (Херсонська область).

Назва Арабатської коси походить від тюркського «arabat» - «передмістя». Весь західний регіон Арабатки, звернений до Азовського моря, утворює пляж. На його пологому березі - пісок і подрібнені часом мушлі. У воді неглибоко, море швидко прогрівається до 28-30 ° C і дозволяє довго купатися навіть тим, хто зовсім не вміє плавати, а батькам не боятися за своїх дітей. Повітря тут насичене іонами брому і йоду. На весь зріст людина може зайти у воду на відстані 100-200 м від берега. З одного боку - море, з іншого - затока Сиваш, а посередині - сонце, пляж, рівномірна засмага і гарний настрій!


Відгуки наших відпочиваючих

 • Лена24.07.2014

  Классно отдохнули всей семьей, всё очень понравилось, администрация отзывчивая. Рекомендую пансионат всем... Читати далi

  Классно отдохнули всей семьей, всё очень понравилось, администрация отзывчивая. Рекомендую пансионат всем, кто хочет хорошо, качественно и, что немаловажно, недорого отдохнуть и загореть.

 • Смирновы12.08.2014

  Отдыхали в Зеленой Даче вчетвером с детьми. В целом отдых удался, море бесподобное, дети в восторге... Читати далi

  Отдыхали в Зеленой Даче вчетвером с детьми. В целом отдых удался, море бесподобное, дети в восторге. Что ещё нужно по большому счёту родителям? Чадо довольно - мама, папа счастливы :))

 • Кристина01.08.2017

  Читати далi

  Спасибо большое за отличные условия для отдыха.очень все понравилось.чистая территория,отличный домик,со всем необходимым.видно,что вы вкладываете душу.хозяйка Олечка это чудо.очень приятный человек.надеюсь,что в следующем году мы снова к вам.отдыхали с 23 по 29 июля 2017.


Гаряче джерело і солоне озеро

А ще тут можна і оздоровитися! Зелена Дача знаходиться близько унікального за своїм хімічним складом гарячого радонового джерела, поряд працює водолікарня, але можна полежати в цій воді і на відкритому повітрі (безкоштовно).

Медичні показання для лікування: захворювання серцево-судинної, нервової системи, опорно-рухового апарату, шкіри. До цього джерела сотні людей приїздять на лікування.
Можна сходити на Солоне озеро, що в безлюдному, дикому степу. Вода в ньому стояча, солоність 70 - 100%, на дні - лікувальна грязь c сірководневим запахом, за складом рівноцінна грязям Саки і Мертвому морю в Ізраїлі. Поїхати на ці джерела можна без проблем. Таксі, маршрутки приблизно 15 грн. з людини.


Чекаємо вас на відпочинок